Candy bar

Na Vašu špeciálnu príležitosť (svadba, firemný večierok…) Vám zabezpečím kompletný sladký servis. To znamená jedinečnú tortu a zladený candy bar plný chutných koláčikov, na ktoré hostia len tak nezabudnú.

Je pre mňa veľmi dôležité, aby candy bar ladil s Vašou výzdobou. Preto spoločne preberieme a naplánujeme každý detail tak, aby ste boli nadšení nielen vy, ale aj hostia.

Čo bude v candy bare si vyberiete z sortimentu alebo to jednoducho necháte na mňa ja Vám pripravím overený mix.

Počet koláčikov: Ak budete mať na svadbe koláčiky len odo mňa, tak Vám odporúčam 5ks/osoba. Ak budete mať aj iné koláčiky, tak stačia cca. 2ks/osoba.

Pozri sortiment a cenník

Doprava a aranžovanie

Aby ste v deň D mali čo najmenej starostí, sladké dobroty Vám po dohode prinesiem priamo na miesto, zapožičiam inventár a celý candy bar naaranžujem.

Služba dopravy, zapožičania inventáru a aranžovania candy baru je spoplatnená individuálne podľa veľkosti candy baru a vzdialenosti miesta dodania.

Špecialitky

Na redový tanec alebo ako darček pre hostí môžete zvoliť originálne makrónky s jedlou potlačou Vašeho loga. Ak logo/nápis ešte nemáte grafiku Vám pripravím.

Makrónky viete mať uložené na štýlovej veži. Počet poschodí je variabilný od 4 (34ks makróniek) do 10 (150ks makróniek).

Pozri makrónky s potlačou