Candy bar

Na Vašu špeciálnu príležitosť (svadba, firemný večierok…) Vám zabezpečím kompletný sladký servis. To znamená jedinečnú tortu a zladený candy bar plný chutných koláčikov, na ktoré hostia len tak nezabudnú.

Je pre mňa veľmi dôležité, aby candy bar ladil s Vašou výzdobou. Preto spoločne preberieme a naplánujeme každý detail tak, aby ste boli nadšení nielen vy, ale aj hostia.

Čo bude v candy bare si vyberiete z môjho sortimentu alebo to jednoducho necháte na mňa ja Vám namixujem tie najobľúbenejšie koláčiky.

Počet koláčikov: Ak budete mať na svadbe len Yum cakes koláčiky, tak Vám odporúčam 3-5ks/osoba. Ak budete mať aj iné koláčiky, tak stačia 1-2ks/osoba.

Pozri sortiment a cenník

Doprava a aranžovanie

Aby ste v deň D mali čo najmenej starostí, sladké dobroty Vám po dohode prinesiem priamo na miesto, zapožičiam candy barový inventár a celý candy bar naaranžujem.

V horúcich letných mesiacoch si na prevoz zapožičiavam chladiarenskú dodávku, ktorá zabezpečuje bezpečné doručenie na miesto pri teplote do 8°C.

Služba dopravy, zapožičania inventáru a aranžovania candy baru je spoplatnená individuálne podľa veľkosti candy baru a vzdialenosti miesta dodania.

Svadobná výzdoba a kytica

Šikovné ruky z KVETY PASSAGE Vám pripravia jedinečnú svadobnú kyticu a výzdobu, ktorá premení aj obyčajnú sálu na príjemné miesto. Nájdete ich v Prešove na Florianovej ulici 2. Vrelo odporúčam!

Facebook: KVETY PASSAGE